Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub+EPDM 5,5 x 25 ZB GT5, RAL 7024
1 ks
Šroub střešní, samovrtný do oceli GT5 + podložka EPDM, rozměr 5,5 x 25, RAL 7024, do oceli 1,5 - 5 mm
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 25 mm |
| Barva | RAL7024 grafitově šedá |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 5 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?