Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub+EPDM 6,3 x 25 ZB GT6 Z16, 1000 ks
1 ks
Šroub střešní samořezný + podložka EPDM, rozměr 6,3 x 25, zinek bílý, do oceli 2,5 - 6 mm
3 807,00 Kč / ks
4 606,47 Kč včetně DPH
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6,3 mm |
| Délka | 25 mm |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 6 mm |
| Velikost klíče | 10 mm |
Potřebujete poradit?