Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub UFO+EPDM 4,8 x 20,red.vrták RAL 3009
1 ks
Šroub střešní samovrtný čočková hlava + podložka EPDM, rozměr 4,8 x 20, zinek bílý, plech-plech, reduk. vrták, RAL 3009
Vyberte variantu
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 20 balení
| DPD | 145,20 Kč | v pondělí 25. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 26. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 20 mm |
| Barva | RAL3009 cihlově červená |
| Hlava | Čočkovitá hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Velikost drážky | T15 |
Potřebujete poradit?