Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva DIN 571 10 x 280 ZB
1 ks
Vrut do dřeva DIN 571, se šestihrannou hlavou, rozměr 10 x 280, zinek bílý
Vyberte variantu
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 24 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 21. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 21. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | v pondělí 20. 4. |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 10 mm |
| Délka | 280 mm |
| Norma DIN ? | 571 |
| Pevnost oceli ? | 4.6 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021810.05 |
| Velikost klíče | 17 mm |
Potřebujete poradit?