Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva DIN 571 6 x 120 ZB
1 ks
Vrut do dřeva DIN 571, se šestihrannou hlavou, rozměr 6 x 120, zinek bílý
Předpokládané doplnění zásob 13.09.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 120 mm |
| Norma DIN ? | 571 |
| Pevnost oceli ? | 4.6 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021810.05 |
| Velikost klíče | 10 mm |
Potřebujete poradit?