Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva DIN 571 8 x 280 ZB, 1000 ks
1 ks
Vrut do dřeva DIN 571, se šestihrannou hlavou, rozměr 8 x 280, zinek bílý
5 226,48 Kč / ks
6 324,04 Kč včetně DPH
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 8 mm |
| Délka | 280 mm |
| Norma DIN ? | 571 |
| Pevnost oceli ? | 4.6 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021810.05 |
| Velikost klíče | 13 mm |
Potřebujete poradit?