Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ECOTEC primárně pro použití v interi
1 ks
Vrut do dřeva ECO TEC, pro dřevotřísky, zápustná hlava, TX20, rozměr 4,5 x 60/39, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 1 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 12. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 12. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Výrobce | EuroTec
Výrobce / Dodavatel
E.u.r.o.Tec GmbH Unter dem Hofe 5, 58099 Hagen, Německo info@eurotec.team www.eurotec.team |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,5 mm |
| Délka | 60 mm |
| Délka závitu | 39 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T20 |
Potřebujete poradit?