Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva záp. hl. 5x55/36, TX, A2, 200 ks
1 ks
Vrut do dřeva zápustná hlava, drážka TORX 25, rozměr 5x55/36, nerez A2
249,51 Kč / ks
301,91 Kč včetně DPH
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 5 mm |
| Délka | 55 mm |
| Délka závitu | 36 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T25 |
Potřebujete poradit?