Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH PZ 4,0 x 35/24 ZZ, def
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava,částečné zapuštění pod hlav drážka pozidriv, rozměr 4,0 x 35/závit 24, zinek žlutý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | zítra |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v pondělí 25. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Zinek žlutý |
| Drážka ? | Křížová drážka pozidriv (PZ) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4 mm |
| Délka | 35 mm |
| Délka závitu | 24 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | PZ2 |
Potřebujete poradit?