Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH PZ 5,0 x 90/60 ZB
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka pozidriv, rozměr 5,0 x 90/závit 60, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 21. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 21. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | v pondělí 20. 4. |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Křížová drážka pozidriv (PZ) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5 mm |
| Délka | 90 mm |
| Délka závitu | 60 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | PZ2 |
Potřebujete poradit?